KADRA TRENERSKA

 

LESZEK GÓRSKI

Najlepszy polski pływak trzydziestolecia, finalista olimpijski, medalista Mistrzostw Europy i Pucharu Świata, wielokrotny rekordzista Polski w pływaniu na 200m i 400m stylem zmiennym. Laureat nagrody Fair Play za upór i męstwo. Założyciel szkoły nauki i doskonalenia pływania PŁYWAK. Od 20 lat specjalizuje się w prowadzeniu zajęć na basenie z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Pomysłodawca i organizator wielu bardzo udanych imprez integracyjnych dla firm i osób indywidualnych. Jest głównym trenerem pływania w WKS Śląsk Wrocław. Prowadził do sukcesu sportowego wielu zawodników.

MICHAŁ GÓRSKI

Absolwent wyższej szkoły bankowej oraz wyższej szkoły humanistycznej na kierunku Turystyka. Ukończył również Akademie Mistrzostwa Sportowego ze specjalizacji pływanie. Jest instruktorem i trenerem w WKS Śląsk Wrocław sekcja pływacka, gdzie szkoli dzieci do klas sportowych. Od lat związany ze sportem.  

Osoby współpracujące ze szkołą pływania PŁYWAK:

Wiesław Seidel – kierownik sekcji Pływania WKS Śląsk. Od 25 lat związany z wyczynowym sportem pływackim. Orgnizator wielu udanych imprez sportowych na naszym obiekcie.